koguty do traktora

RETE!

Temat: Fallout na fotografii


post apokaliptyczny traktor produkcji mojego dziadka służący do poruszania się po junktown vel złomowo, obok radioakrtywny kogut
Źródło: shamo.gry-online.pl/agora/index.php?showtopic=8538Temat: Kiedy do logopedy
Z Kacperciem jest tak, że stworzył sobie własny język. Większość wyrazów zaczyna się na "K". I tak np. on jest Kaka, ciężaróka to kokam, traktor koko.
Zwierzątka nazywa w zależności od tego jakie wydają odgłosy, kot- miał miał, kogut, kukuryku, itd.
Jeśli jakiś wyraz mówi prawie poprawnie to nie ma on na ogół końcówki, np tatu- zamiast tatuś.
To wszystko tworzy zdania, czasami bardzo długie, ale często brakuje w nich czasowników.
I co o tym sądzicie?

Do logopedy umówić się w Łodzi jest potwornie trudno, wszędzie chcą dopiero umawiać jak zacznie się nowy rok szkolny Czyżby logopedzi tak jak nauczyciele mieli przerwę wakacyjną?
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=11726


Temat: I Wiosenny zlot 1-3 maj 2010 r.
Cipher213, jeśli bedziesz potrzebować koguta mocowanego na magnes i podłączanego do zaplaniczki, to mogę na weekend wypożyczyć z pracy.

Mam też na magazynie xenonowy podwójny kogut z napisem służba drogowa ...tylko ten pasuje na dach traktora
Źródło: newbeetle.fora.pl/a/a,500.html


Temat: idą święta!!!
Ostatnio jechałem sobie główną drogą na Warchołach(Rzeszowską),patrze a tu zza zakrętu wyłania się radiowóz policyjny z włączonymi kogutami,a za moment za nim traktor hhehehe.Zbliżam się bardziej patrze a tu traktor wiezie wielką choinkę-i już wiedziałem o co chodzi,to choinka pod pomnik:).
Swoją drogą fajna by była taka choinka wyższa od pomnika hehhehe,taka jak w New York na placu Rockefellera co nie?


Dostaliście coś na mikołajki?


Gdzie idziecie na sylwestra?
Źródło: nisko.fora.pl/a/a,672.html


Temat: nauka jazdy

A jezeli chodzi o ulice,to powiem to..w polsce drogi popiwerwsze sa za waskie,duzo jest ich jeszcze ktore niemcy robili.Policji jest malo na ulicach,z radarami,a ludzie nietylko ze szybko jezdza to jeszcze pijani. Prawie wszystkie drogi robili Niemcy-jeśli nawet nie tą wierzchnią warstwe,to na pewno to co jest pod asfaltem...Tych co jeżdzą po pijaku wsadzałbym na długie,długie lata.Pomysł żeby tych którzy mają ok.2 promili wieszać od razu na najbliższym drzewie,po przemyśleniu,mi samemu widał się nieco radykalny, pewnie ekolodzy by sie czepiali...Pozatym jestem za zamontowaniem jakiegoś światełka ostrzegawczego na autach nauki jazdy-jakiś fioletowy"kogut",czy też coś w tym rodzaju-z daleka wiadomo byłoby kto się zbliża,no i jakieś "odbojniki" na tych autkach,może coś takiego ja na łajbach-żeby się kadłub nie porysował-jakieś stare opony od traktora w koło przymocowane,pewnie poczułbym się bezpieczniejszy...
Źródło: gryfino.info/viewtopic.php?t=3482


Temat: Warsztaty dla młodzieży w Brzegu...?!?!?
Ach te marzenia młodych ludzi........

Zapomnij o UP, jesli nie zapewni Ci to pracy (czyt. zapotrzebowanie na rynku pracy), to brak szans....Jesli masz pasje, marzenie zeby zostac kims z powyzej wymienionych profesji, to albo szkola o takim profilu, albo inwestycja w siebie(czyt. kasiora z kieszeni) i masz co chcesz!

Niestety nadejszły lata bez kasy niema nic! Taka oto nasza rzeczywistość- nicość, powiadam Wam, nicość nas dopada....
Zawsze twierdziłam, ze mieszkam na wsi (...bo u mnie na wsi...),wczesniej traktowalam to jak zart, bo w porownaniu z moim "ojczystym miastem (26lat "stażu") Wroclawiem", jest to malenka miejscowosc, ale jak przygladam sie temu co sie tutaj dzieje, a najczesciej niedzieje, to stwierdzam, ze ta wies jest fajna, tylko traktorow troche malo, a i koguty nie chca mnie budzic o swicie......
Źródło: forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=11994
 

Powered by WordPress dla [RETE!]. Design by Free WordPress Themes.